Підписуйтесь на нас:

Новогад-Волинський "Авангард" не братиме участі в чемпіонаті області серед ветеранів 40+

19.05.2021

Став відомий склад учасників Чемпіонату Житомирської області серед ветеранів 40+. В порівнянні з минулим сезоном, в 2021 році з мапи ветеранських команд зникли ряд команд - "Авангард" (Новоград-Волинський), "Технофон" (Любар) та другий сезон поспіль команда з Коростеня. Декілька команд змінили приписку, команда "Ветеран" (Лугини) перебазувалась в Путиловичі, колишнього Лугинського району, а команда, що минулого року представляла Вінницьку область, з Махнівки перебазувалась у Козятин. Детальніше про склад учасників і формат сезону 2021 року, на сайті Житомирської обласної асоціації футблу.
   
Відсутність в сезоні новоград-волинського "Авангарду" прокоментував для сайту НВМАФ, керівник клубу Геннадій Іванович Челядін:
- Дефіцит кадрів, декілька гравців перейшли в інші команди, а ще декілька грають в Першості області, тому в зв'язку з введенням усіх гравців обласних турнірів у базу УАФ, ветерани не можуть грати за дві різних команди. Якби в області був організований чемпіонат у віковій категорії 50+, тоді б команда "Авангард" готова була б грати, тому що важко конкурувати на полі футболістам яким по 40 і 50 років. Тому наша команда "Авангард" 50+, після перемоги на цьогорічному зимовому турнірі з міні-футболу в Житомирі, зосередиться на дограванні Чемпіонату України з футзалу, завершальний етап якого відбудеться на початку червня в Одесі, а також зіграє в Кубку України з футзалу. Орієнтовно в кінці літа плануємо зіграти на Всеукраїнському турнірі з футболу 8+1, серед ветеранів 50+ пам’яті Миколи Сюсюри, в якому наша команда стала переможцем в 2019 році. Відновлення виступів у категорії 40+ плануємо у наступному сезоні, коли у цій віковій категорії в нашому місті і районі з'являться нові гравці, які зможуть увійти до складу команди "Авангард", та представити нашу громаду на обласних змаганнях.

Зауважимо, що на обласному чемпіонаті серед ветеранів, розширений Новоград-Волинський район представлятиме лише баранівський "Керамік", в склад якого також увійшли декілька екс-гравців "Авангарду". Перший матч "Керамік" зіграє вдома 23 травня з представником Вінницької області, командою "Моноліт" (Козятин).

Фото: zvyagel.com.ua