Підписуйтесь на нас:

Завершився футзальний сезон 2020/21

18.05.2021
Матчем 7-го туру, між командами "EuroShoes" -"Звягель-3" завершився Відкритий чемпіонат Новоград-Волинської міської ОТГ з футзалу серед чоловіків. Від результату цього поєдинку залежав розподіл призових місць у Вищій лізі. Команді "EuroShoes", щоб захистити свій минулорічний титул Чемпіона міста з футзалу потрібна була лише перемога, яку вони в напруженому поєдинку завершального туру і здобули, хоча в першому таймі прийшлось відігруватись 1:1, а в другому зуміли переламати хід поєдинку у перемогти з раунком 3:1.
Таким чином команда "EuroShoes" зрівнялась по очках з командою "Рись", але здобуває золоті медалі за додатковими показниками, маючи перевагу над командою Держлісгоспу в очному поєдинку.
Підсумки чемпіонату серед команд Вищої ліги:
Чемпіон - "EuroShoes" (Новоград-Волинський)
2 місце - "Рись" (Держлісгосп)
3 місце - "Звягель-3" (ДЮКФП)
Найкращий бомбардир Вищої ліги - Максим Музичук ("Звягель-3") - 17 м'ячів.
Підсумки першості серед команд Першої ліги:
Переможець - "Легіон" (Майстрів)
2 місце - "Верес" (Колодянка)
3 місце - "Звягель-93" (ДЮКФП)
Найкращий бомбардир Першої ліги - Денис Кондратюк ("Спортінг") - 11 м'ячів.
На церемонію нагородження були присутні голова НВМАФ - Олекандр Анатолійович Лавренюк, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради - Ярослав Володимирович Циба, а також голова Асоціація футзалу Житомирської області - Віктор Леонідович Таран, який вручив переможцю Вищої ліги футзальний м'яч від технічного спонсора офіційних футзальних змагань на Житомирщині Select Sport Ukraine.
Через карантинні обмеження це був дуже складний сезон, який завершився на два місяці пізніше від запланованої дати, через що не відбулась фінальна частина чемпіонату області.
Дякуємо усім учасникам Чемпіонату та Першості міста з футзалу за участь в змаганнях, а також дякуємо всім хто допомагав у його проведенні, управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту Новоград-Волинської міської ради, ЦФЗН "Спорт для всіх", а також керівництву ліцею №11, в спортивному залі якого і був проведений другий поспіль сезон з футзалу!